• İstanbul’da En Uygun Davul Zurna Fiyatı Garantisi

 • Kaliteli ve Güler yüzlü Davulcu Zurnacı Hizmeti

 • Yöresel Kıyafetli Davul Zurna Ekibi

 • İstanbul’un her ilçesine ve bölgesine hizmet veriliyor

 • Kendi aracımızla ulaşım sağlıyoruz

 • Bahşiş için zorlama olmaz verilirse alınır

 • Acil Davul Zurna Hizmeti

 • Saatlik Davul Zurna Kiralama

 • Günlük Davul Zurna Kiralama

 • Telefon İle Hemen Rezervasyon

 • Ücreti İş Bitiminde Ödeme Kolaylığı


İSTANBUL DAVUL ZURNA TELEFON : 0536 766 59 37


Davul Zurna İstanbul 

İstanbul’da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ilçelerinde en uygun fiyatlarla davul zurna ekibi ve davulcu zurnacı kiralama hizmeti verilmektedir. Düğün Davulcusu, gelin alma davulu randevu için telefon edebilirsiniz. İstanbul Davul Zurna Kiralama Telefon Numarası: 0536 766 59 37

İstanbul Davul Zurna Ekibi İle Evden Gelin Çıkarma (Gelin Alma) Nasıl Yapılır?

İstanbul Davul Zurna Ekibi telefonla rezervasyon almaktadır. 0536 766 59 37 numaralı Davul Zurna Ekibi Kiralama telefonu aranarak davul zurna hizmeti için evden gelin çıkarma yapılacağı tarih saat ve gelin çıkarma adresi belirtilerek davul zurna için rezervasyon yapılır. Davul Zurna Kiralama fiyatları davul zurna ekibimizin internet sayfasında yazılı olan fiyatlardır. Gelin çıkarma, düğünde halay havaları, nişan, kına gecesi ve diğer tüm merasimler için davul zurna kiralama fiyatları internet sayfasında detaylı olarak yazılmıştır.

İstanbul davul zurna ekibi gelin çıkarma yapılacak olan adrese kendi aracıyla müşteri tarafından verilen saatte hazır bulunmaktadır. Hem davulcu hem de zurnacı mümkün olduğunca temiz yöresel kıyafetler giyerek hizmet vermektedir. İstanbul’da şehir içi ulaşım için davul zurna ekibi anlaşılan kiralama fiyatı haricinde extra bir ücret talep etmemektedir. Davul zurna kiralama fiyatına davulcu ve zurnacının gelin çıkarma için müzik hizmeti vereceği yere olan ulaşım dahildir.

İstanbul davul zurna ekibi gelin çıkarma yapılacak olan adrese geldiğinde rezervasyon yaptıran kişiyi arar ve verilen adreste davul zurna ekibinin hazır olduğunu iletir. Bu aşamadan sonra düğün sahibi çalmaya başlayın dediğinde davul zurna ekibi düğün sahibinin istediği yörenin ezgilerini çalmaya başlar.

İstanbul davul zurna ekibi Anadolu’nun bir çok yöresinde davul zurna ile çalınan yöre ezgilerini rahatlıkla çalabilmektedir. İstanbul çok çeşitli yörelerden insanların yşadığı kozmopolit demografik yapıya sahip bir ilimizdir. Bu nedenle davul zurna ekiplerimiz tüm yörelere ait ezgileri öğrenmektedir.

İstanbul davul zurna ekibi gelin çıkarma merasimine katılacak olan davetliler kız evinin önünde halay çekmek isterse arzu edilen yöreye göre halay havaları yada oyun havaları eşliğinde oynamak isterse arzu edilen yöreye göre oyun havaları çalmaktadır.

İstanbul Davul zurna ekibi davul zurna çalarken bahşiş verilmesi konusunda düğün sahiplerini, damadı yada konukları herhangi bir şekilde zorlamaz. Davulcu ve zurnacının müzik yetenekleri ve yaptığı şovları beğenen düğün sahipleri yada konuklar adetlerimiz gereği bahşiş verebilirler. Ama davulcu ve  zurnacının bahşiş konusunda düğün sahiplerini yada konukları zorlaması uygun bir davranış değildir.

İstanbul davul zurna ekibi evden gelin çıkarma yapılacağı zaman düğün sahipleri arzu ederlerse apartman girişine, kız evinin kapısının önüne yada kız evinin içine girerek davul zurna çalabilirler. Düğün sahibi bu şekilde olmasını isterse gelin ve damadın önünden davul zurna ekibi çalarak gelin arabasına kadar gelin ve damada eşlik eder.Eğer gelin arabasına binmeden önce gelin damat davul zurna eşliğinde oyun havası oynamak yada halay çekmek isterler ise davul zurna ekibimiz düğün sahiplerinin oynamak istediği oyun havasını ya da halay havasını çalacaktır.

İstanbul Davul Zurna ekibi düğün sahipleri tamam diyene kadar davul zurna çalmaya devam eder. Düğün sahipleri davul zurna müziği yeterlidir dediğinde davul zurna ekibi önceden anlaşmış olduğu davul zurna kiralama ücretini alarak teşekkür edip hizmet vermiş olduğu adresten ayrılır.

İstanbul Davul Zurna Ekibimiz düğün sahiplerinin isteklerine mümkün olduğunca cevap verir. Temiz ve yöresel kıyafetler giyerek kıyafetleri ile de insanların beğenisini almaya özen gösterir. Müşterilerin talep ettikleri yöre ezgilerini, oyun havalarını ve halay havalarını çalar. Düğün sahiplerinin vermiş olduğu saatten önce verilen adreste kıyafetlerini giyerek hazır bulunur. Kendi kafasına göre davul zurna çalmaya başlamaz, düğün sahiplerinin davul zurna ekibi çalmaya başlasın şeklinde komutunu bekler. Bahşiş konusunda düğün sahiplerini,damadı yada konukları zorlamaz. Davulunu ve zurnasını güzel bir şekilde çalarak, davul ile şovlar yaparak düğün sahiplerinin gelin damadın ve konukların beğenisini almaya çalışır. Davul zurnaya bahşiş verilmesi adetlerimizdendir. Düğün sahibi arzu ederse bahşiş verebilir.

 

 

 

İstanbul Davul Zurna Ekibi Düğün Salonunda Nasıl Hizmet Verir

Düğün salonlarının çok büyük bir bölümü belli bir program akışına göre düğün merasimini gerçekleştirmektedir. Örneğin cumartesi günü akşam saat 19 da başlayacak bir düğünü ele alalım. Düğün başlama saati düğün davetiyesine akşam 19 olarak yazılır. Akşam saat 19 da konuklar düğün salonuna gelmeye başlar. Konukların çok büyük bir çoğunluğu salona gelip araçlarını park ederek düğün salonunda yerlerine oturduklarında ikramlar düğün salonunun garsonları tarafından masalara sunulmaya başlar. Saat 20 gibi düğün salonu görevlileri gelin damat odasında beklemekte olan gelin ve damadı düğün girişi için salona alırlar. Düğün giriş müziği eşliğinde gelin damat salona girer. Daha sonra ilk dans müziği ile dans eder ve gelin damat yerlerine oturur. Bundan sonraki bölümde genellikle bir sanatçı orkestra eşliğinde parçalarını söyler. Bu bölüm düğünün en resmi olan bölümüdür. Bu bölümden sonra konukların daha çok eğleneceği bölüm olan oyun ve halay havaları bölümü başlar. Bu bölümde orkestra bir süre müziğini yaptıktan sonra eğer düğün sahipleri davul zurna ekibi kiralamışlar ise davul zurna ekibi oyun ve halay havaları ile gelin damadı, düğün sahiplerini ve konukları sahnede canlı müzik yaparak eğlendirir. Düğün sahipleri ve konuklar yorulana kadar davul zurna ile halay ve oyun havaları devam eder. Konuklar yorulduğunda bir mola vererek dinlenmiş olan düğün salonunun orkestra ekibi programına devam eder. Daha sonra düğün sahiplerinin yada konukların talebine göre davul zurna ekibi tekrar halay ve oyun havaları için sahnede yerini alır ve genellikle düğün sonuna kadar düğün sahipleri ve konuklar davul zurna ile halay çekerek düğünü bitirirler. Düğünde konukların en çok eğlendiği anlar kendilerinin oynadığı ve halay çektiği anlardır. Bu nedenle düğünde konukların oyunlara katılması oynaması ve halay çekmesi hem konukların eğlendirecek hem de düğün sahibini mutlu edecektir. Davul zurna ekibi düğün salonunda oynayanların ve halay çekenlerin arasında dolaşarak çalmaktadır. Bu da dijital ses değil gerçek canlı müzik sesidir. İnsanlar canlı olarak yapılan müzikte dijital ortamda hoparlör sesinden gelen müziğe göre daha çok zevk almakta ve eğlenmektedir. Düğün Salonu için davul zurna kiralamak çiftlerin düğün merasimine elbette bir ayrıcalık bir güzellik farklı bir çeşitlilik katacaktır. Yöresel kıyafetli davul zurna ekiplerimiz müziği ile gönülleri eğlendirirken yöresel giyimleri ile ve görüntüleri ile de konukların göz beğenilerini almaktadır.

Davul Zurna Ekibi Kiralama Fiyatları İstanbul (Güncel 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir):

Davul zurna kiralama hizmeti alırken araştırılması gereken en önemli kriterlerden biriside tabi ki davul zurna kiralama fiyatlarıdır. Düğün yapacak çiftler ya da aileleri davul zurna hizmeti alırken en uygun fiyatlar ile davul zurna kiralamak isterler. Ancak burada uygun fiyatlar ile davul zurna tutmak isterken işine sadık olmayan, zamanında gelmeyen, daha iyi fiyatlı bir iş bulduğunda sizi eken, iyi davul zurna çalamayan, sizin yörenize ait ezgileri ve müzikleri çalamayan, yöresel kıyafet giymeyen, sürekli bahşiş isteyerek sizi bıktıran bir davul zurna ekibi de kiralamak sizi yorabilir.

Bu nedenle davul zurna kiralama hizmeti alırken davul zurna fiyatlarına bakmadan önce davul zurna ekibinin kalitesi gözden geçirilmelidir.

Kaliteli bir davul zurna ekibi;

 • Almış olduğu işin adresini, tarihini ve saatini ajandasına en iyi şekilde yazar,

 • Günlük olarak işlerini takip eder,

 • Önceden almış olduğu işe zamanından önce giderek bekler,

 • Yöresel davulcu zurnacı kıyafeti giyerek davul zurna çalar,

 • Davul zurna çalarken sürekli bahşiş isteyerek insanları bıktırmaz

 • Müşterinin memleketine göre yöresel davul zurna müziklerini çalar,

 • Düğün sahibi çal dediğinde çalar, dur dediğinde durur,

 • Davul zurna fiyatlarını yol dahil net olarak önceden konuşur.

 • Önceden anlaşılan ücretin dışında extra yol ücreti, yemek ücreti, alkol ücreti gibi saçma sapan isteklerde bulunmaz,

 • Almış olduğu işi bir gün öncesinde arayarak işini, işin adresini, saatini, çalınacak olan yöre müziklerini teyit eder.

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Tüm İlçeleri için davul zurna kiralama piyasasında yaygın olarak uygulanan davul zurna kiralama fiyatları ortalama olarak aşağıda verilmektedir.

 • Evden Gelin Çıkarma İçin İstanbul’un tüm ilçelerine Davul Zurna Kiralama Fiyatları:250 TL

 • Erkek Evinde Bir Süre Davul Zurna Çaldırma ve Arkasına Evden Gelin Çıkarma İçin İstanbul Tüm İlçeleri Davul Zurna Kiralama Fiyatları:300 TL

 • Evden Gelin Çıkarma ve Düğün Salonunda Davul Zurna Kiralama Fiyatları İstanbul : 500 TL

 • Düğün Salonunun Önünde Kapıda Konukları Karşılamak İçin Davul Zurna Kiralama Fiyatları İstanbul: 200 TL

 • Sünnet Düğünü öncesi Sünnet Çocuğu Kapıdan Çıkarken İstanbul Davul Zurna Kiralama Fiyatları:200 TL

 • Sünnet Düğün Öncesi Kapı Önünde ve Sonrasında Düğün Yerinde Davul Zurna Kiralama Fiyatları: 400 TL

 • Kız Evinden Çeyiz Çıkarma İçin İstanbul Davul Zurna Kiralama Fiyatları:250 TL

 • Asker Gecesi ve Asker Uğurlama İçin İstanbul Davulcu Zurnacı Fiyatları:250 TL

 • Düğün Salonunda Halay ve Oyun Havaları İçin İstanbul Davulcu Zurnacı Fiyatı:500 TL

 • Kına Gecesinde Halay ve Oyun Havaları İçin İstanbul’da davul zurna fiyatları:500 TL

 • Okul Mezuniyet töreni İçin İstanbul Davul Zurna Kiralama Fiyatları:300 TL

 • Üniversite Bahar Şenlikleri İçin İstanbul Davul Zurna Kiralama Fiyatları: 200 TL

 • 23 Nisan Törenleri İçin Davul Zurna Kiralama Fiyatları İstanbul: 250 TL

 • 23 Nisan Provaları İçin Davul Zurna Kiralama Fiyatları İstanbul: 200 TL

 • Mekan Açılışları ve Dükkan Açılışları İçin Davul Zurna Kiralama Fiyatları İstanbul: 300 TL

 • Hava Alanında Misafir Karşılama İçin Davul Zurna Kiralama Fiyatları İstanbul: 250 TL


   

İstanbul Davul Zurna Kiralama Fiyatları Listesi

Yaz aylarında özellikle de hafta sonu cumartesi pazar günlerinde İstanbul’un her iki yakasında yer alan tüm ilçelerinde mahalle ve semtlerinde düğünler ve eğlenceler tertip edilmektedir. Bu düğünlerde ve özellikle müzikli eğlencelerde vazgeçilmez müzik kaynağı davul ve zurnadır. İstanbul’da davul zurna hizmeti veren bir çok davul zurna ekibi vardır. Bir davulcu ve bir zurnacının bir araya gelmesi ile oluşan iki kişilik davul zurna ekipleri düğün sezonu başladığında İstanbul’un her köşesinde davul zurna çaldırmak ve eğlenmek adetleri yerine getirmek isteyen düğün ve eğlence sahiplerine hizmet vermek için hazırdır.

Davul zurna kiralama hizmetinde önemli olan, davul zurna kiralamadan önce net bir şekilde konuşulması gereken bir husus da davul zurna kiralama fiyatlarıdır. Davul zurna çaldırmak için davulcu zurnacı tutmak isteyen bir kişi davul zurna hizmeti için ne kadar bir ücret ödeyeceğini yani kısaca davul zurna kiralama fiyatlarını net bir şekilde bilmek ister. Burada en güncel davul zurna kiralama fiyatları listesine bakarak 2018 yılında İstanbul genelinde davul zurna kiralama fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Davul Zurna Çalınacak Olan Program

İstanbul Davul Zurna Kiralama Fiyatları Listesi

1 Davul 1 Zurna Fiyatları

2 Davul 1 Zurna Fiyatları

3 Davul 1 Zurna Fiyatları

2 Davul 2 Zurna Fiyatları

1 Davul 1 Zurna 2 Köçek Fiyatları

2 Davul 1 Zurna 2 Köçek Fiyatları

2 Davul 1 Zurna 2 Köçek Kemane Fiyatları

Gelin Çıkarma

200 TL

300 TL

400 TL

600 TL

600 TL

750 TL

900 TL

Kız Alma

200 TL

300 TL

400 TL

600 TL

600 TL

750 TL

900 TL

Damat Çıkarma

200 TL

300 TL

400 TL

600 TL

600 TL

750 TL

900 TL

Gelin Karşılama

200 TL

300 TL

400 TL

600 TL

600 TL

750 TL

900 TL

Düğünde Çalma

300 TL

400 TL

500 TL

500 TL

750 TL

900 TL

1.000 TL

Kına Gecesi

300 TL

400 TL

500 TL

500 TL

750 TL

900 TL

1.000 TL

Asker Eğlencesi

250 TL

350 TL

500 TL

700 TL

600 TL

750 TL

900 TL

Okul Mezuniyeti

200 TL

300 TL

400 TL

600 TL

600 TL

750 TL

900 TL

Bahar Şenlikleri

200 TL

300 TL

400 TL

600 TL

600 TL

750 TL

900 TL

Mekan Açılışları

300 TL

400 TL

500 TL

500 TL

600 TL

750 TL

900 TL

Gelin Alma ve Salon

400 TL

600 TL

800 TL

800 TL

900 TL

1.000 TL

1.200 TL

Piknik

500 TL

700 TL

800 TL

800 TL

1.200 TL

1.300 TL

1.500 TL

Miting

300 TL

400 TL

500 TL

500 TL

750 TL

900 TL

1.000 TL

Doğum Günü

200 TL

300 TL

400 TL

600 TL

600 TL

750 TL

900 TL

Saatlik Davul Zurna Fiyatları – İstanbul

Yarım Saat

200 TL

300 TL

400 TL

600 TL

600 TL

750 TL

900 TL

Bir Saat

200 TL

300 TL

400 TL

600 TL

600 TL

750 TL

900 TL

2 Saatlik

200 TL

300 TL

400 TL

600 TL

600 TL

750 TL

900 TL

 


İstanbul’un En İyi Davul Zurna Ekibi

İstanbul’un en iyi davul zurna ekibi Ülkemizin tüm yörelerine ait müzikleri, ezgileri, oyun havalarını, halaylarını, ağırlamalarını, uzun havalarını en iyi şekilde makamına uygun olarak çalabilen davulcu zurnacı ekibidir. Ayrıca İstanbul’da Anadolu yakası ve Avrupa yakasında almış olduğu tüm işlere zamanında aksatmadan giden, davul zurna çalarken yöresel kıyafet giyen, bahşiş konusunda müşterilerini zorlamayan, davul zurna çalarken konukları doyasıya eğlendiren, kısacası işini hakkıyla en iyi şekilde yapan davul zurna ekibidir.


İstanbul Düğün Davulcusu

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası tüm ilçelerine yöresel kıyafetli olarak hizmet veren davul zurna ekiplerimiz Ülkemizin tüm yörelerine ait oyun havaları halay havalarını davul zurna ile çalarak düğün, kına gecesi, evden gelin alma ve gelin çıkarma için konuklarınızı eğlendirmektedir. İstanbul Düğün davulcusu bir davul ve bir zurnacı şeklinde yandaki resimde görüldüğün gibi geleneksel kıyafetleri ile davul zurna çalarak düğünde yada evden gelin çıkarma esnasında konukları eğlendirmektedir.

 

Yöresel Kıyafetli Davul Zurna Ekibi Kiralama İstanbul

Davul zurna kiralarken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri de İstanbul’da davul zurna kiralama hizmeti veren davulcu zurnacının kıyafeti ve giyimidir. Düğün sahipleri ve konuklar tarafından beğenilen ve benimsenen davul zurna ekibi giyimi yöresel kıyafettir. Yöresel kıyafetli davul zurna ekibi normal günlük kıyafetli davul zurna ekibine nazaran daha çok beğeni almaktadır. Davul zurna ekiplerinin geleneksel kıyafetleri düğün esnasında yada evden gelin çıkarma yapılırken çekilen fotoğraf ve videolarda da güzel görüntüler alınmasını sağlamaktadır. Bu nedenle İstanbul’da davul zurna ekibi kiralamak isteyen müşterilerimizin ve düğün sahiplerinin yöresel kıyafetli davul zurna ekibini tercih etmelerini şiddetle öneririz. Bu güne kadar edindiğimiz tecrübelere dayanarak yöresel kıyafetli davul zurnacılardan müşterilerin memnuniyet düzeyinin daha fazla olduğu söylenebilmektedir.


İstanbul Davul Zurna Ekibi İle Evden Gelin Çıkarma

Evden Gelin Çıkarma (Gelin Alma) için yöresel kıyafetli davul zurna ekibimiz için hizmetinizdeyiz.

 • Ulaşım fiyata dahil

 • Yöresel Kıyafetli olarak hizmet sunuyoruz

 • Bahşişte zorlama yok- Verilirse alınır

 • İşe geç kalma yok – En az yarım saat öncesinden geliyoruz. Kapınızın önünde kıyafetli olarak bekliyoruz.

İstanbul ‘da Davul Zurnada Profesyonel Hizmet.

Evden gelini davullu zurnalı çıkarmak için gelin almaya davul zurna kiralanması şarttır. İstanbul davul zurna ekibi olarak evden gelin alma, gelin çıkarma, kız alma, gelin alıcı yada ismine ne derseniz deyin gelin alma merasimi yaparken yöresel kıyafetli davul zurna ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Hakkıyla, törelerimize, örf ve adetlerimize uygun telli duvaklı, davullu zurnalı gelin alma yapmayı planlıyorsanız bizi telefon ile aramanız yeterli. İstanbul davul zurna ekibinden gelin alma için rezervasyon yaptırdığınızda, ekibimizin arabası ile tam saatinde verdiğiniz adreste oluyoruz. Davullu zurnalı gelin almamızı yaptıktan sonra iş bitiminde davul zurna kiralama ücretini verebilirsiniz. Davul zurna kiralama rezervasyonu için kapora talep etmiyoruz. Davul zurna kiralama ücretine yol dahildir.

İstanbul Davul Zurna  Ekibi İle Düğünde Halay-Oyun Havaları

Anadolu’nun tüm yörelerine ait halaylar ve oyun havalarına hakim davul zurna ekibimiz ile muhteşem bir eğlence yakalama için bizi arayın.

Düğünde halay çekmek için en ideal enstrümanlar davul ve zurnadır. Orkestra ile çalınan halay havaları hiç bir zaman davul zurna ile sahnenin ortasında canlı olarak çalınan halay havalarının önüne geçememektedir. Bu nedenle düğününüzde doyasıya halaylar çekerek gerçek anlamda eğlencenin  tadına varmak için İstanbul davul zurna ekibini kiralayabilirsiniz. İstanbul davul zurna ekibi İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelerine düğün davulcusu olarak hizmet vermektedir. Yöresel kıyafetli olarak düğün salonunun sahnesinde size eğlence dolu dakikalar geçirmenizi sağlayacak halaylar ve oyun havaları çalacaktır. Geleneksel müziğin vazgeçilmezi davul zurna düğününüzün de en iyi canlı eğlence performansını da sergileyecektir. Ayrıca İstanbul davul zurna ekibinin yöresel kıyafetli giyimleri ve geleneksel elbiseleri düğüne gelen konuklarında ilgisini ve beğenisini çekmektedir.

 

İstanbul Davul Zurna Ekibi  İle Kına Gecesinde halaylar ve oyun havaları

Kına gecelerinin bir numaralı çalgısı: Yöresel kıyafetli davul zurna ekibimiz ile halay ve oyun havaları eşliğinde sizlere sınırsız eğlence sunuyoruz. Arayın davul zurna adresinize gelsin.

Kına gecesi için İstanbul’da  davul zurna kiralamanın birinci adresi İstanbul davul zurna ekibidir. İstanbul davul zurna ekibi olarak düğün öncesi kına gecelerinin canlı müziği olarak halaylar ve oyun havaları ile kına gecelerinize neşe katmaya hazırız. İstanbul kına davulcusu kiralamak için İstanbul davul zurna kiralama telefon numarasını arayarak davul zurna kiralama rezervasyonu yaptırmanız yeterli olacaktır.

İstanbul Davul Zurna Ekibi  İle Asker Uğurlama ve Asker Gecesi 

Asker uğurlama eğlencelerinizde davul ve zurnamız ile yanınızdayız. Asker geceleri eğlencesiz olmaz- Eğlence de davul zurnasız olmaz. Halay ve oyun havalarının vazgeçilmezi davul zurna ekibimiz ile asker gecelerinde eğlenceyi doruklarda yaşayın.

Arayın Davul Zurna Ekibimiz Adresinize Gelsin.

Asker gecelerinde ve asker eğlencelerinde İstanbul davul zurna kiralama unutulmaz bir müzik şöleni ve canlı müzik performansı için her zaman hizmetinizdedir.

İstanbul Davul Zurna Ekibi İle Okul ve Üniversite Mezuniyet Törenleri

Üniversite ve okulların mezuniyet töreni kutlamaları için davulcu zurnacı kiralama İstanbul.

Mezuniyet kutlamalarında halaylarınızı davul zurna eşliğinde çekmeye ne dersiniz.

Yöresel kıyafetli davul zurna ile canlı müzik eşliğinde doyasıya bir mezuniyet kutlaması yapın. Arkadaşlarınızla halay çekin. Oyun havaları oynayın. Davul Zurna ekibimiz size davul zurna şovu yapsın. Mezuniyet töreninize canlı müzik ile can katın.

Davul Zurna Kiralama Hizmeti için hemen bizi arayın.

WatsApp ile davul zurna kiralama İstanbul

Davul zurna kiralama hizmeti almak için telefon ile arama yapmak için müsait olmayabilirsiniz. Ya da gece geç saatte davul zurna kiralama hizmetimiz almanız gerekebilir. Böyle bir durumda telefon ile aramak istemezseniz watsapp üzerinden bize yazarak davul zurna kiralama hizmetimiz için rezervasyon yaptirabilirsiniz.

İstanbul Davul zurna kiralama watsapp numarası 0536 766 59 37

Acil Davul Zurna Kiralama İstanbul

Düğün telaşı içinde davul zurna kiralama işini unutabilirsiniz. Ya da düğün günü bir anda davul zurna ile evden gelin çıkarma yapmak isteyebilirsiniz.

Bu durumda acil olarak hemen davul zurna kiralama hizmeti almanız gerekir.

Hiç panik yapmayın. İstanbul un Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerine en geç 1 saat içinde davul zurna hizmeti verebiliriz. Çok acil davul zurna lazım ise motor-bisikletli davulcu zurnacı kiralama hizmetimiz de vardır. Motorlu davul zurna ekibimiz İstanbul trafiğine takılmadan çok kısa bir süre içinde gelin çıkarma yada düğün yapılacak olan adrese ulasacaktir. İstanbul da acil davul zurna hizmeti almak için sadece bizi arayın yeter. Mümkün olan en kısa sürede davul zurna ekibimiz adresinize ulasacaktir.

İstanbul Saatlik Davul Zurna Kiralama

İstanbul gibi büyük şehirlerde yapılan düğünlerde , düğün salonunda orkestra olduğu için  davul zurnaya ihtiyaç duymayabilirsiniz. Bu durumda sadece bir saat kız evinden gelin çıkarma için saatlik davul zurna kiralama hizmeti almak isteyebilirsiniz. Yada bazen sadece 5 dakika, 10 dakika, 15 dakika, 20 dakika, yarım saatlik, 40 dakikalık, 45 dakikalık davul zurna kiralama hizmeti alabilirsiniz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki bütün ilkelerine saatlik olarak davul zurna kiralama hizmeti veriyoruz.

 

İstanbul Günlük Davul Zurna Kiralama

Istanbul da sadece evden gelin alma için, sadece düğün salonu için, sadece kına gecesi için davul zurna kiralama hizmeti alabileceğiniz gibi tüm gün boyunca uygun fiyatlarla davul zurna kiralama hizmeti de alabilirsiniz.

Günlük davul zurna kiralama fiyatları saatlik davul zurna kiralama fiyatlarına göre daha uygun olmaktadır.

İstanbul da günlük davul zurna kiralama hizmeti aldığınızda sabahtan geceye kadar davul zurna ekibi sizinle beraber olacaktır. Tüm gün boyunca istediğiniz zaman davul zurna çaldirabilir, davul zurna müziği ile tüm gün halay çekebilir, oyun havalarına oynayabilirsiniz.

İstanbul da Uygun Fiyatlarla En Ucuz Davul Zurna Kiralama 

Istanbulda davul zurna kiralama fiyatları davul zurna ekibinin fiyat politikasına göre değişmektedir. Kısaca her davul zurna ekibi kendine göre bir davul zurna kiralama fiyatı belirlemektedir. Istanbulda uzun yıllardır davul çalan ve müşterileri tarafından beğenilen davulcu zurnacilarin iş bulmakta zorlanmazlar. Bu nedenle davul zurna kiralama fiyatları da diğerlerine göre biraz daha pahalıdır. Ancak yeni yetişen çevresi pek olmayan ya da İstanbul piyasasında çok fazla bilinmeyen davul zurna ekiplerinin davul zurna kiralama fiyatları daha uygundur.

Bu durumda uygun fiyatlarla ucuz davul zurna kiralama hizmeti almak isteyen müşteriler İstanbul da çok bilinmeyen yeni piyasaya girmiş yada yeni davul zurna çalmaya başlamış davul zurna ekiplerinden fiyat alabilirler. Bu davul zurna ekipleri diğerlerine göre daha uygun diyet almaları ve en ucuz fiyata davul zurna işini halletmeleri mümkün olabilir.

Tabii uygun fiyatlar ile ucuz davulcu bulayım derken kalitesiz zamanında gelmeyecek doğru dürüst çıkamayacak bir davulcu zurnacı ile de anlaşmak istemezsiniz. Bu nedenle davul zurna ekibinin fiyatına bakarken kalitesine de bakmayı unutmayın. Unutmayın ki eglenemezseniz davul zurna kiralamanın ne anlamı var ki

İstanbul da davul zurna nerede bulurum 

İstanbul da davul zurna hizmeti veren bir çok davulcu zurnacı vardır. Internette biraz araştırma yaparak size uygun bir davul zurna ekibini en uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Sadece tek yapmanız gereken bu iş için sadece bir dakikanızı ayırarak  cep telefonunuzdan  internet arama motorlarinda İstanbul da davul zurna kiralama hizmeti veren davulcu zurnacilarin internet sitelerine ulaşmaktır.

Internet araması sonucu İstanbul da hizmet veren bir çok davul zurna ekibinin web sayfası karşınıza çıkacaktır. Bu davul zurna ekiplerinden beğendiğiniz ekibi telefon ile arayarak bir dakikada davul zurna kiralama hizmeti için randevu oluşturabilirsiniz.

Davul zurna rezervasyonu için telefonda davul zurna ekibine davul zurna çalınacak olan tarih saat ve adres bilgisini vermeniz yeterli olacaktır.

Bundan sonrasında davul zurna ekibi halleder. Ekip düğün tarihinde tam saatinde adresinizde olacaktır.

İstanbul Kiralık Davulcu

İstanbul’da davulcu ve zurnacı düğünde, evden gelin çıkarmada, kına gecesinde, asker eğlencesinde, düğün salonunun önünde konukları karşılamada, nişan töreninde, kız evinden çeyiz çıkarma yapılırken kiralanmaktadır. Kısa süreli davul zurna hizmeti ihtiyaçları için kiralık davulcu zurnacı ayarlanır. İstanbul’un Anadolu Yakasında ve Avrupa Yakasında kiralık davulcu zurnacı olarak hizmet veren bir çok kişi vardır. Hatta İstanbul’un bazı büyük ilçeleri için bulunduğunuz ilçede bile kiralık davulcu zurnacı ve kiralık davul zurna ekibi bulabilirsiniz. Kiralık davulcu zurnacı bulmanın en kolay yolu tabiki teknolojik imkanlardan yararlanarak internet ortamında arama yapmaktır. Google da bulunduğunuz ilçenin ya da ilin ismini girerek kiralık davulcu zurnacı ya da kiralık davul zurna ekibine ulaşabilirsiniz. Günümüzde kiralık davulcu hizmeti veren kişilerin bir çoğunun internet sitesi vardır. Kiralık davulcuların internet sitelerine girerek kiralık davulcu hizmeti hakkında detaylı bilgi edinebilir, davul zurna ekibinin daha önceden davul zurna çalarken çekilmiş olan videolarını izleyebilir, kiralık davulcu zurnacı fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca kiralık davulcu internet sayfalarında davulcuların ve zurnacıların davul zurna çalarken giydikleri yöresel davulcu zurnacı kıyafetlerini de görebilirsiniz. Bu şekilde ziyaret ettiğiniz davulcu zurnacı internet siteleri üzerinden size en uygun olan, en kaliteli belki de İstanbul’da en iyi hizmeti veren kiralık davulcu zurnacıya ulaşabilirsiniz. Daha sonra beğendiğiniz davulcu zurnacıyı internet sitesinde yer alan iletişim bilgileri ve davulcu zurnacı telefonlarını arayarak kiralık davulcu zurnacı hizmeti için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İstanbul Kiralık Davulcu Telefon  0536 766 59 37